249.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | PV5 Cargo |
| Variant | L2H1 EL Long Range Work Pro 163HK Van Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 10/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Cityscape Green |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 57.8 |
|---|---|
| Totalvægt | 2650 kg |
| Længde | 4695 cm |
| Bredde | 1895 cm |
| Højde | 1899 cm |
| Nummerplade | EN38467 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5255770 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 230 volt udtag i bag, 230V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. kørelys, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bakkamera med 360 graders birdview, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk kabinevarmer, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kia connect, Infocenter, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Trådløs Android Auto, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs mobilopladning, V2G, V2L, Varmepumpe, Varme i Rat, 360 Graders kamera "birdview", Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), 16" Stålfælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Komplet LED lygtepakke m. aut. op- /nedblænd, LED blinklys, LED forlygter, Tågelygter, Kunstlæderrat, Armlæn, Kabinevarmer, Batterivarmer, Justerbart rat, Rat m. varme, Adaptiv fartpilot, Aut. Nødbremse m. fodgænger- & cyklistregistrering & registrering af venstresving for modkørende, Dæktrykssensor, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00