Citroën C4 1,2 PureTech Shine Ltd. EAT8 130HK 5d 8g Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 159.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid ST-Line X 125HK 5d 6g |
| Kilometer | 29.000 Km |
| Registreringsdato | 23/09/2022 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Gravity Blue |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 24.2 |
| Totalvægt | 1690 kg |
| Længde | 4091 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1490 cm |
| Nummerplade | ED91954 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5416962 |
| Max bugsering (uden bremser) | 605 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Super lækker & sporty Ford Feista ST-Line netop kommet på lager! Det er den nyeste og sidste generation Fiesta på markedet!
Highlights: ⭐ HELÅRSDÆK ⭐ FULL LED FORLYGTER ⭐ VOGNBANE-ASSISTENT ⭐ 17" ALUFÆLGE ⭐ FARTPILOT & FARTBEGRÆNSER ⭐ ELOPVARMET RAT, SÆDER, FORRUDE, SPRINKLERDYSER OG SPEJLE ⭐ FULDAUTOMATISK KLIMAANLÆG ⭐ AUTOMATISK LYS & REGNSENSOR ⭐ N'GLEFRI START AF BILEN ⭐ NAVIGATION VIA APPLE CARPLAY ELLER ANDROID AUTO ⭐ P-SENSOR BAG ⭐ DRIVE SELECT
Mandag – Torsdag: 08:00 - 17:00
Fredag: 08:00 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: 13:00 - 16:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 159.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER