Kia EV6 EL Long Range Prestige 229HK 5d Aut.
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 256.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang Mach-E |
| Variant | EL SR 269HK 5d Aut. |
| Kilometer | 31.000 Km |
| Registreringsdato | 26/01/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Carbonized Grey Metallic |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2555 kg |
| Længde | 4712 cm |
| Bredde | 1881 cm |
| Højde | 1597 cm |
| Nummerplade | 954624 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5472021 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 18" Alufælge, B&O Lydsystem, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fod betjent bagklap, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri betjening, Nøglefri døre, Nøglefri start, One Pedal Drive, Panorama glastag, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs Android Auto, Trådløs Apple CarPlay, Varme i Rat, LED forlygter, LED baglygter, LED blinklys, Lyssensor, Skiltegenkendelse, Vejbane centrering, Rear Cross Traffic advarsel, Blindvinkelassistent, Assistent for bagved krydsende trafik, ABS, ESP |
Udstyrshighlights:
Få tryghed med i købet – hos Pedersen & Nielsen Når du køber brugt bil hos os, tilbyder vi en udvidet Fragus GoSafe-garanti. Den dækker i hele Europa, har ingen selvrisiko og giver dig ro i maven – uanset bilens alder eller kilometerstand.
Kontakt os og hør, hvilken garanti der passer bedst til din næste bil.
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 256.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
274.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER