MG MG4 Electric EL Luxury Long Range 204HK 5d Aut.
164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 92.000 Km |
| Registreringsdato | 21/08/2020 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blåmetalic |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 37.5 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4629 cm |
| Bredde | 1883 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DY51603 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4813522 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 17" Alufælge, 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, B&O Lydsystem, Bluetooth, DAB radio, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbare sidespejle, Elruder for/bag, Adaptiv fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, USB stik, USB-C tilslutning, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Anhængertræk, Hajfinneantenne, Blindvinkelassistent, Isofix, Lane Keeping Aid, Lyssensor, Justerbar forsæder, Armlæn for & bag med kopholder, Splitbagsæde |
Værd at bemærke: 🚗 Adaptiv Fartpilot 🚗 Bakkamera 🚗 Trådløs mobilopladning 🚗 B & O højtalere 🚗 Blindvinkelassistent 🚗 Elektrisk bagklap 🚗 Klimaanlæg
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Mandag - Torsdag: 09:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: 10:00 - 15:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
184.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
188.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER